Datart.cz (3)

Společnost DATART vznikla v roce 1990 a řadí se mezi přední maloobchodní prodejce se spotřební elektronikou u nás. Je držitelem několika významných ocenění, v soutěži ShopRoku získal DATART 1. místo v kategorii Elektro, v soutěži Mastercard Obchodník vyhrál v kategorii Nejlepší zákaznický zážitek. Od roku 2015 pracuje na vylepšování svých kamenných prodejen a z nákupu zde se pomalu, ale jistě stává skvělý zážitek. Vy si můžete báječný nákup užít i v e-shopu Datart.cz, a to díky slevě, kterou zde získáte.

Široký sortiment elektroniky

E-shop Datart.cz nabízí spotřební elektroniku, celou řadu malých a velkých spotřebičů, notebooků, PC a tabletů, a to včetně jejich příslušenství, kamery, foťáky či audio a video. Nakoupíte zde ale také elektroniku pro péči o tělo a zdraví, vybavení do kuchyně, dílny nebo na zahradu či vybavení pro auto moto. Pokud jste fanoušci chytré elektroniky, jistě vás potěší celá řada smart produktů od chytrých hodinek a náramků až pro vybavení pro chytrou domácnost. Milovníky zábavy a videoher jistě potěší široká nabídka dronů, RC modelů, elektrokoloběžek či všechno možného pro virtuální realitu. Že vás nákup na Datart.cz zruinuje? Se slevovým kupónem určitě ne!

Kvalitní služby zákazníkům

To, že je Datart.cz jedním z nejoblíbenějších obchodníků s elektronikou v ČR, má svůj důvod. Kromě opravdu bohaté nabídky produktů disponuje tento obchod vlastní dopravou, která zajistí co nejrychlejší doručení nakoupeného zboží. Můžete se navíc domluvit, aby vám zboží nejen doručili, ale také donesli až k vám domů a v případě potřeby i zapojili. Datart se také postará o ekologickou likvidaci vašich starých spotřebičů a pokud by se vám náhodou nové zboží porouchalo do 24 hodin od nákupu, můžete využít Bleskovou výměnu a dostanete výrobek nový. To vše spolu se slevami vám zajistí co nejpříjemnější nakupování na Datart.cz.

Něco víc než nákup

Datart.cz nabízí mnoho nadstandardních služeb. Na prodejně můžete narazit na časopis Moderní domácnost, který je nabízen bezplatně. Na webu si můžete také stáhnout jeho online verzi. Na datart.cz narazíte také na zvláštní stránku určenou všem milovníkům dobré kávy. Dozvíte se zde mnoho užitečných a zajímavých informací o tom, jak a kde se káva pěstuje, jaké existují její druhy a jak si připravit dokonalý šálek. Držitelé ISIC, ITIC nebo ALIVE průkazů mohou nakupovat za zvýhodněné ceny. To můžete i vy, pokud využijete slevový kupón. Podívejte se, jak vypadal 1. ročník DATART EXPO 2018!

Navštívit obchod
  • 0

Datart sleva – Splátky bez navýšení na televize od 55

Splátky bez navýšení na televize od 55 Vyberte si na Datart.cz televizi s úhlopří... Čtěte více
  • 0

Datart sleva – Týden skvělých nákupů na Datart.cz!

Týden skvělých nákupů na Datart.cz! Užijte si nakupování plné skvělých slev a... Čtěte více
  • 0

Datart sleva

Díky slevám ušetříte na svém nákupu a za ušetřené peníze si toho na Datart mů... Čtěte více

Categories

© Designed With Love By SpoonThemes