Ajprodukty.cz (2)

Na Ajprodukty.cz najdete veškeré vybavení pro vaši kancelář a dílnu, ale také šikovný nábytek, potřeby pro úklid a mnoho dalšího. To vše v té nejlepší kvalitě, za suprové ceny a s častými výprodeji a slevami. Podívejte se, co vše vám tento obchod nabízí a jak výhodně zde můžete nakoupit se slevovými kupóny.

Švédská kvalita za české ceny

Společnost AJ byla založena v roce 1975 ve Švédsku, kde má stále hlavní sídlo. Nyní působí v celkem 19 zemích v celé Evropě. Na český trh vstoupila v roce 1999 a od té doby si získává oblibu mnoha zákazníků. Zaměřuje se převážně na prodej nábytku a vybavení do kanceláří. Skoro 40 % sortimentu je z vlastních výrobních závodů (jeden se nachází také na Slovensku). Díky vlastní výrobě, nízkým cenám, slevám, modernímu vybavení a také pečlivé kontrole může obchod Ajprodukty.cz nabídnout kvalitní výrobky i zakázkovou výrobu. Pěkný a kvalitní nábytek můžete nakoupit také v Nakupnabytek.cz. I tento obchod nabízí příjemné ceny a časté slevy, podívejte se na Nakupnabytek.cz sleva!

Vše pro ergonomické prostředí

V sortimentu e-shopu Ajprodukty.cz najdete různé typy stolů i židlí včetně kancelářských, dílenských, jídelních či barových. Dále také potřeby pro kanceláře, dílny či balírny, stavební potřeby, regály a skříně, lešení, žebříky, nářadí, potřeby pro úklid a údržbu a spoustu dalšího. Pokud jste příznivci ergonomického pracoviště či ergonomické domácí pracovny, rozhodně do Ajprodukty.cz zavítejte! Na našem trhu najdete jen málo takových odborníků přes ergonomii jako právě tento obchod. Nakoupit zde můžete celou řadu šikovných ergonomických doplňků, s kterými se vám bude pracovat jedna radost. A pokud jste příznivci slev a slevových kupónů, Ajprodukty.cz vás jistě také potěší!

Doprava zdarma, slevy a akce

Nakoupíte-li v Ajprodukty.cz za více než 1 000 Kč, máte dopravu zcela zdarma. Obchod také často pořádá různé akce, výprodeje a slevy. Nakupovat zde se proto určitě vyplatí. Kvalita všech výrobků je zajištěna několika certifikáty ISO a na vše, co zde zakoupíte, získáte záruku minimálně na 36 měsíců. To samozřejmě platí i na výrobky ve slevě. Uplatnit zde můžete také věrnostní slevu či obdržený slevový kupón. A jste-li sportovním fanouškem, možná vás potěší, že společnost AJ sponzoruje různé sportovní aktivity a je také jedním z hlavních sponzorů Mistrovství světa v ledním hokeji.

Potřebujete zlepšit pracovní prostředí? Ajprodukty.cz pro vás vytvořilo video s tipy, jak se v práci cítit lépe!

Navštívit obchod
  • 4

3% sleva na Ajprodukty.cz

Nabízíme slevu 3% na jeden libovolný výrobek z naší nabídky. Zajímá vás, jak ... Čtěte více
  • 0

Ajprodukty sleva

Získejte slevu na Ajprodukty. Nakupujte výhodneji na Ajprodukty.cz Jsme mezinárodní ... Čtěte více
© Designed With Love By SpoonThemes