Idea-nabytek.cz (6)

IDEA nábytek, s.r.o. není na českém trhu žádným nováčkem, funguje zde totiž už od roku 1993. Jejich motem je "kvalitní nábytek za dobré ceny", a tím se řídí bez rozdílu. V IDEA nábytek můžete zakoupit zejména skandinávský nábytek a nábytek z masivu.

Více než milión spokojených zákazníků

Ke spokojenosti zákazníků přispívá zejména vysoká kvalita nabízeného zboží, ale také služeb. Veškerý nábytek je skladem, takže je IDEA nábytek schopný doručit jej k vám domů již do několika pracovních dní. Obchod využívá vlastní přepravní službu a disponuje také 12 kamennými prodejnami, kde si můžete zboží rovněž vyzvednout. Zaplatit za ně můžete hned několika způsoby. Při placení nezapomeňte využít svůj slevový kupón. A pokud je pro vás výsledná částka i s použitou slevou přeci jen trochu vyšší, můžete si s obchodem domluvit splátkový kalendář. Nakoupíte-li zboží v hodnotě vyšší než 3 999 Kč, budete mít dopravu zcela zdarma.

Skandinávský nábytek z masivu

Skandinávie je pro mnohé známkou kvality a v případě výrobků, které můžete nakoupit v IDEA nábytek, to platí obzvlášť. Pořídit si zde můžete různé druhy nábytku z masivu jako postele, komody a skříně, stolky a stoly (noční, psací, jídelní), židle (kancelářské, jídelní), sedací soupravy, obývací stěny nebo třeba křesla. Kromě toho seženete v IDEA nábytku také matrace či rošty a bytové doplňky. To vše se skandinávskou kvalitou a za velmi příznivé ceny. Nezapomeňte však také využít svůj slevový kupón a sledovat různé akce, výprodeje a slevy, které vám mohou váš nákup ještě více zpříjemnit.

S nákupem zde budete opravdu spokojeni

Zákazníci, kteří v IDEA nábytek nakoupili, si nemohou vynachválit vysokou kvalitu zakoupeného zboží. Velkým plusem je samozřejmě také jeho cena. Asi všichni víme, že za kvalitu se musí platit, ale to ještě nemusí znamenat, že si můžete dopřát luxus jen za nesmyslný majlant. Ceny obchodu IDEA nábytek jsou opravdu příjemné a i díky různým slevám nebo slevovému kupónu vás opravdu nemusí zruinovat. IDEA nábytek je obchod, který se o své zákazníky stará a nabízí jim vysoce kvalitní nejen zboží, ale také služby. V případě řešení jakýchkoliv potíží jsou pracovníci vstřícní a ochotní pomoci. Na webu najdete také sekci Poradna, ve které se dozvíte vše, co vás kdy zajímalo nejen o skandinávském nábytku. Získejte kupón na slevu, nakupte v IDEA nábytek a zařiďte si svůj domov přesně podle sebe!

Nákup v IDEA nábytek se opravdu vyplatí! Tolik slev!

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wanAWE0dNKk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Navštívit obchod
  • 0

Sleva na nákup na Idea-nabytek.cz

IDEA leták - nábytek v akci až 70%! Zajímá vás, jak nakupovat výhodněji? Podívej... Čtěte více
  • 0

Sleva na nákup na Idea-nabytek.cz

Výprodej nábytku. Zajímá vás, jak nakupovat výhodněji? Podívejte se, jak můžete... Čtěte více
  • 0

Sleva na nákup na Idea-nabytek.cz

Při nákupu nad 3 999,-Kč doprava zdarma! Zajímá vás, jak nakupovat výhodněji? Po... Čtěte více
  • 0

IDEA-nabytek sleva – Doprava zdarma a slevy až 72 %

Doprava zdarma a slevy až 72 % Využijte dopravu zdarma a slevy až 72 % na IDEA-nabytek.cz!
  • 0

Idea-nabytek sleva

Získejte slevu na Idea-nabytek. Nakupujte výhodneji na Idea-nabytek.cz IDEA Nábytek j... Čtěte více
  • 0

Idea-nabytek sleva

Díky slevám ušetříte na svém nákupu a za ušetřené peníze si toho na Idea-nabyte... Čtěte více
© Designed With Love By SpoonThemes