Karcher.cz (1)

Společnost Kärcher byla založena už v roce 1935 inženýrem a inovátoremz Německa, Alfredem Kärcherem. V současnosti působí ve více než 70 zemích včetně České republiky a kromě prodeje čisticí techniky se zabývá také servisem a poradenstvím. Nákup na Karcher.cz se vyplatí a se slevou dvojnásob!

Pro profesionální i domácí úklid

Karcher.cz je předním světovým poskytovatelem čisticí techniky. V tomto e-shopu naleznete vše pro menší domácí úklid i profesionální úklid velkých prostor či komerčních budov. Pořídit zde můžete například parní čističe, vysavače, čisticí prostředky, mycí automaty, zásobníky vody, trysky na suchý led, zavlažovací systémy či leštiče podlah. To vše ve vysoké kvalitě a za rozumnou cenu - hlavně díky vaší slevě! Použijte při nákupu na Karcher.cz svůj slevový kupón a užívejte si!

Inovace a patenty

Karcher.cz prodává primárně své vlastní produkty, na jejichž výrobě se podílí. Motem společnosti jsou inovace a většina produktů je mladších 5 let. Společnost sleduje nejnovější trendy v moderních technologiích a své výrobky jim přizpůsobuje. Máte tak jistotu, že produkty zde zakoupené budou ty nejlepší, které vám současný trh nabízí. A díky slevovému kupónu máte zase jistotu, že budou ty nejlevnější. Zákazníci si svůj nákup na Karcher.cz nemohou vynachválit!

Nevíte si rady? Poradí vám!

Karcher.cz je znám nejen díky svým vysoce kvalitním produktům za příjemné ceny, ale také servisními a poradenskými službami. Profesionálové vám poradí při výběru vhodného zboží, ale také po nákupu. K dispozici je navíc rozsáhlá sekce často kladených dotazů, ve které najdete odpovědi na ty nejdůležitější otázky. A při nákupu na vás čekají i další příjemnosti! Při nákupu nad 1 000 Kč máte dopravu zcela zdarma. Použijte tedy slevový kupón a nakupte toho ještě víc za stejnou cenu! Na webu se také dozvíte o všech akcích, slevách a výprodejích, které Karcher.cz pořádá.

Karcher.cz se stará!

Karcher.cz se nezabývá pouze prodejem čisticí techniky, servisem či poradenstvím. Patří mezi hlavní sponzory různých sportovních akcí jako jsou Rallye Dakar či cyklistické závody. Zároveň spolupracuje s několika charitativními organizacemi včetně SOS dětské vesničky či Global Nature Fund. Ve spolupráci s památkáři pomáhá obnovovat a čistit kulturní památky.

Podívejte se, jak na čistá okna s Karcher.cz!

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vBRaslaJyCg" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Navštívit obchod
  • 1

Karcher.cz sleva na nákup

Kdo by nemiloval slevy, akce a výprodeje? Zjistěte, jaké zajímavé slevy a slevové ku... Čtěte více

Categories

© Designed With Love By SpoonThemes