Panalfred.cz (6)

Široký sortiment prvotřídních alkoholických i nealkoholických nápojů, to je Panalfred.cz. Pan Alfréd ví, že pití je zážitkem - nakupte zde, použijte slevu a vychutnávejte!

Je libo koňak, kávu, koření, nebo aviváž?

Internetový obchod Panalfred.cz se specializuje zejména na prodej vysoce kvalitních alkoholických nápojů. Najdete zde různé aperitivy, likéry, koňaky a další. Chybět nesmí ani pivo, sladové nápoje nebo bílé, červené, růžové či ovocné víno. Z nealka zde můžete zakoupit džusy, limonády, vody, sirupy, čaje nebo kávu. Kromě toho nabízí Panalfred.cz také biopotraviny, přísady na vaření nebo slané snacky. A se slevovým kupónem a slevou zde můžete pořídit také čisticí prostředky jako bělidla, aviváže či prášky na praní.

Kvalitní zboží za nízké ceny

Panalfred.cz je internetový obchod, který nedisponuje kamennou prodejnou. Díky tomu odpadají vysoké poplatky za nájem a nabízené zboží tak získáte za úžasné ceny. Které mohou být ještě úžasnější, pokud získáte slevu díky slevovému kupónu. Jak se ale ke svému zboží dostanete? Jednoduše, nechte si jej dovézt některým z vybraných dopravců, nebo si objednávku vyzvedněte na výdejním místě Uloženky či Zásilkovny. Při objednávce nad 2 000 Kč budete mít s vybraným dopravcem navíc dopravu zcela zdarma!

Známé i neznámé

Alhko i nealko a další zboží nabízené na e-shopu Panalfred.cz pochází od lokálních i zahraničních výrobců, méně i více známých. Panalfred.cz navíc neustále svůj sortiment rozšiřuje a stále shání nové a nové dodavatele. Najdete zde produkty takových světových a oblíbených značek jako jsou Aperol, Baileys, Cinzano, Finlandia, Guinness, Havana Club, Chivas Regal, Jim Beam, Kingswood, Lavazza, Metaxa, Pilsner Urquell, Red Bull, Tullamore D.E.W. či Vittel. Vybrali jste si? Hrábněte po svém slevovém kupónu a užívejte! Kompletní seznam nabízených značek najdete zde.

Objednávka u vás může být už 2. den od objednání

Doba doručení vaší objednávky závisí na zvoleném dopravci a pohybuje se zhruba mezi 2 až 5 dny. Nechce se vám čekat a pocházíte z Prahy? Máte štěstí! V Praze totiž Panalfred.cz využívá expresní kurýrní službu, která k vám zboží doručí už druhý den od objednání. Tato služba je za příplatek, který ale nemusíte pocítit, pokud na nákupu ušetříte se slevovým kupónem.   Máte rádi whiskey? Mrkněte na tohle video o Jack Daniel's Tennessee Honey: <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/CBt9R2N6ls8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Navštívit obchod
  • 0

30% sleva na Panalfred.cz

Slevový kód na produkt Favraud VSOP 0,5l. Kupon lze použít opakovaně, množství nen... Čtěte více
  • 0

20% sleva na Panalfred.cz

Sleva na Slivovici 42% 0,5l.nBez omezení množství a četnosti. Zajímá vás, jak na... Čtěte více
  • 0

Sleva na nákup na Panalfred.cz

Rozvoz po Praze zdarma! Platí pro objednávky nad 500Kč. Zajímá vás, jak nakupovat v... Čtěte více
  • 0

Sleva na nákup na Panalfred.cz

Slevový kód na produkt Favraud VSOP 0,5l. Kupon lze použít opakovaně, množství nen... Čtěte více
  • 0

Sleva na nákup na Panalfred.cz

Sleva na Slivovici 42% 0,5l.nBez omezení množství a četnosti.
  • 0

Panalfred sleva

Získejte slevu na Panalfred. Nakupujte výhodneji na Panalfred.cz Pan Alfréd ví, že ... Čtěte více

Categories

© Designed With Love By SpoonThemes