Sconto.cz (1)

SCONTO Nábytek s.r.o. je součástí německého nábytkářského koncernu Höffner, který je jedním z největších prodejců nábytku v celé Evropě. Také u nás patří Sconto.cz k nejznámějším a nejoblíbenějším obchodům s nábytkem. Ale není to pouze nábytek, co tento obchod nabízí. Kromě jiného vás může potěšit také svými úžasnými slevami.

Kvalita a nejnižší ceny na trhu

Na Sconto.cz nakoupíte nejen nábytek, ale také bytové doplňky či dekorace. Jen té nejvyšší kvality! Sconto.cz navíc garantuje ty nejnižší ceny na trhu. A slevový kupón Sconto vám je může ještě více snížit. Většina sortimentu, který obchod nabízí, je na skladě, takže u vás doma může být už do několika dnů od objednání.

Plánujete novou kuchyň?

I s tím vám může Sconto.cz pomoci. A díky slevovému kupónu si můžete kuchyň vybavit dle libosti a neutratíte za ní majlant. Se vším vám pomůže 8 kuchyňských studií s proškoleným personálem. Společně kuchyň naplánujete a zařídíte vše potřebné. Zařizovat novou kuchyň nemusí znamenat jen starosti. Díky Sconto.cz a kupónu na slevu si celý tento proce určitě užijete!

Tady si vyberete - a se slevou ušetříte!

Nemusíte se bát, že byste na Sconto.cz nenašli nic, co by se vám líbilo. Obchod nabízí nábytek, bytové doplňky i dekorace ve všech možných stylech, pro každého je tu něco. Tak získejte slevu a nakupujte! A pokud chcete, aby vám kousky vydržely co nejdéle, podívejte se na Sconto rádce, jak správně pečovat o nábytek.

Pravidelné akce a slevy

Na Sconto.cz se každou chvíli něco děje! Nakupovat zde je opravdu zábava - a levná! Pokud využijete i slevový kupón, nakoupíte zde skoro zadarmo. Nezapomínejte tedy sledovat web, abyste věděli, kdy právě probíhá nějaká slevová akce. Nebo se přidejte do SCONTO Clubu. Zde na vás čeká mnoho výhod, můžete nakupovat za zvýhodněné ceny a budete informováni o aktuálním dění a novinkách. Sconto.cz má pro členy svého klubu také připravené pravidelné tématické články plné inspirace.

Jednoduchý nákup, rychlé dodání

Platebních i dopravních možností nabízí Sconto.cz hned několik. Disponuje také vlastní dopravní službou, u které máte zaručenou tu nejlepší a nejrychlejší dopravu. Při placení nezapomeňte využít svůj slevový kupón! Zboží si můžete nechat doručit domů, nebo k jeho vyzvednutí využít jednu z mnoha kamenných prodejen. Vyškolený personál vám se vším ochotně pomůže a poradí vám, co je pro vás a váš domov nejlepší. Zákazníci si služby Sconto.cz opravdu chválí a pokud využijí také Sconto slevu, jsou nadmíru spokojeni! Sconto vám pomůže zařídit smysluplné bydlení!

Navštívit obchod
  • 0

Sconto.cz sleva na nákup

Kdo by nemiloval slevy, akce a výprodeje? Zjistěte, jaké zajímavé slevy a slevové ku... Čtěte více
© Designed With Love By SpoonThemes