Líbí se vám nějaký muž, trávíte společně čas ve škole, v práci nebo třeba při společném hobby, ale také možná spolu chodíte, jenže vy si nejste jistá, jestli je zamilovaný. Přitom existují signály, které vám o tom hodně napoví. Pokud jich u něj pozorujete víc, o to víc si můžete být jisté, že „je to ono“. Miluje vás.

Signály, že se zamiloval

Určitě netrpělivě čekáte, jaké jsou tedy ty nejčastější a výrazné signály, že se zamiloval. Nebudeme to protahovat a jdeme se na ně podívat.

Má pořád důvod k úsměvu – zamilovaní lidé jsou mnohem více spokojení, šťastní, usměvaví, i při nepříjemných událostech dovedou udržet pozitivní náladu, nebo je veselí přejde jen na krátkou chvíli. Pokud je to případ vašeho „objektu“, je tady velmi dobrá šance, že úsměv na rtech mu za každých okolností navozujete právě vy.

Nosí vám kytky nebo dárečky

Každý muž se může projevovat jinak, někdo maličkostmi, někdo většími dárky. S velkou pravděpodobností by vám muž jen tak pro nic, za nic, nenosil kytičku čerstvě utržených fialek, koupenou růži nebo kytku tulipánů ze zahrádky. Dárkem ale může být i sladkost, káva přinesená z čerpací stanice, bonbon v celofánu z bonboniery…

Letmé doteky úmyslné i náhodné

Všimly jste si, že vás tu a tam chytne za paži, rameno, přejede vám po zádech, pohladí vás po ruce a podobně? Tak to jste mu určitě velmi milá, sympatická, příjemná a přitahujete jej. Pánové nesahají opakovaně, často, jemně na nikoho, o koho by neměli zájem.

Má otevřený postoj a stojí jako vy

Z řeči těla se dá vyčíst mnohé. Jen málokdo ji ovládá a umí vědomě působit tak, aby jiné mátl. Pokud má muž nakročeno k vám, ruce nekříží na prsou, je k vám postaven čelem a dívá se vám do očí, nic před vámi neskrývá, nemá obranný postoj a je vůči vám plně otevřen. To je dalším signálem toho, že mu nejste lhostejná.

Červená se, když se setkáte pohledem

Spousta stydlivých mužů se při očním kontaktu stydí. A nejen při něm. Mnohdy také v případě, kdy po nic něco chcete, na něco se zeptáte, přijdete do místnosti, kde jsou… Pokud je muž rozrušen z vašeho pohledu, zčervená, ošívá se, zřejmě se stydí, že na něm ihned poznáte, že je zamilovaný. Už předem se bojí, že bude odhalen a stydí se.

Kontaktuje vás, náhodně se potkáváte

Pokud má vaše telefonní číslo, důkazem lásky mohou být SMS a MMS zprávy, ať už v nich bude dotaz, jak jste se vyspaly, přání hezkého dne, dotaz na to, jaký jste měla den… I v případě, že vám volá a chce s vámi mluvit vám může napovědět, že vás má rád.

Seznámí vás s rodinou, přáteli

Muži neseznamují většinou své přítelkyně s nikým ze známých, natož tak s rodinou, dokud si nejsou skutečně jisti, že „je to vážné“. Pokud vás pozval na akci, kde bude spousta jeho přátel, můžete to brát jako jasný signál, že se k vám veřejně „hlásí a přiznává“. Přece jen, s kým bychom nechtěli být, nebo se nám nelíbil, nepřitahoval by nás, s tím bychom se veřejně spojovat nechtěli.

Je k vám pozorný

Za jakékoli situace vás dokáže tenhle Muž s velkým „M“ mile překvapit. Třeba tím, že vám přinese tašku vitaminů, jakmile uvidí, že vám není dobře. Máte rýmu, chraptíte, milý přítel vám přinese ovoce, šumivý vitamin C, léky k užívání při teplotě, bylinkový čaj a jako bonus dokonce vonnou svíčku, kterou si máte zapálit, až ulehnete ke kurýrování se.

Pozorný ale může být i v případě, kdy procházíte dveřmi a podrží vám je, otevře vám dveře, když usedáte do auta, pomůže vám do kabátu, odnese vám nákup, přinese vám sklenici vody…

Pokud si nejste jisté, zda vás miluje, dejte na své pocity. Tušení, šestý smysl, pocity, dojmy, jsou většinou správné, i když si je občas nechceme přiznat. To, co se vám zdá, je většinou pravda.