Počasí nám nenápadně, ale jistě připomíná, že léto už je za rohem! Jste na ně připraveni? Máte ve svém šatníku in a cool plavky, kterými ohromíte každého? Pokud si nejste jistí, mrkněte, jaké trendy plavky léto 2020 ovládnou!

Buďte in a sami sebou zároveň!

Nezapomeňte brát všechny módní výstřelky spíše jako taková doporučení. A pokud by se vám letošní trendy nelíbily, nebo byste se v in plavkách pro léto 2020 necítili dobře, nezoufejte. Třeba černá klasika nikdy nezklame, protože je nesmrtelná napříč všemi módními odvětvími. Ale ať už na sebe oblečete cokoliv, hlavní je, abyste se ve svých plavkách cítili opravdu báječně. Užijte si léto 2020 naplno – umět si užívat života je totiž ten nejlepší trend ze všech!

Užít si každý den na maximum vám pomůže i naše Zážitky.cz sleva!

Jaké barvy plavek pro léto 2020 jsou nejvíc in?

Než se pustíme do prozkoumání konkrétních plavkových modelů, které letos ovládnou všechna koupaliště a pláže, pojďme se podívat na barvy. Letos zapomeňte na výrazné a křiklavé tóny. Nej trendy plavky na léto 2020 jsou totiž v neutrálních odstínech. A pokud dáváte přednost něčemu víc nápadnému, doplňte neutrální plavky zajímavými doplňky v podobě ručníku, originální plážové osušky, náramku na nohu nebo svůdného šperku na plavky.

Nádherné šperky nejen na plavky pro vás má i naše Sperky-eshop.cz sleva!

Jaké jsou trendy plavky na léto 2020?

Vysoký spodní díl

Pamatujete na loňské léto a vykrojené plavky? Tak letošní trend je přesně opačný! Léto 2020 fandí kalhotkám s vysokým pasem! Dvojdílné plavky s vysokým spodním dílem vypadají naprosto báječně a jsou taky dost praktické. Na těle totiž sedí jako ulité. A jestli máte z plavek tak trochu obavy, protože jste nestihly dostatečně zhubnout, hoďte tyhle starosti za hlavu. Za prvé – jste krásné bez ohledu na kila! A za druhé – ve vysokých kalhotkách se trošku větší bříško schová.

Dvojdílné plavky s vysokým spodním dílem pro vás má i naše Ekskluzywna.cz sleva!

Plavky na léto 2020 s rukávky

Jak má vypadat spodní díl plavek už víme, ale co ten horní? V případě dvojdílných plavek neuděláte vůbec chybu, pokud sáhnete po vršku s rukávky nebo volánky. Že je to trochu infantilní? No a co! Hoďte starosti za hlavu, vždyť o tom léto 2020 je. Pořiďte si romantické plavky s volánky nebo rukávky a buďte za hvězdu. Najdete určitě přesně takové, které sednou vaší povaze a budou se vám do šatníku perfektně hodit.

Plavky s rukávky a spoustu dalších si pro vás připravila i naše Vyprodej-slevy.cz sleva!

In plavky na léto 2020

Královna džungle

Jestli už jste četli naše další články zabývající se letošními trendy, určitě už víte, že ani plavkám se nemohly vyhnout zvířecí vzory. Ano, je to tak, tygří, zebří, krokodýlí nebo třeba leopardí plavky jsou opět v módě! Tak se hoďte do kůže, tedy do plavek a buďte královnou džungle, ať už jste kdekoliv. Fantazii se rozhodně meze nekladou, takže jakýkoliv zvířecí vzor je povolen. A pokud se na něj necítíte, pořiďte si alespoň plavky se zvířecím motivem, třeba s plameňáky!

Leopardí plavky za prima ceny? Ano, i to je naše Amoresa.cz sleva!

Nej plavky na léto 2020? Ručně šité!

Jestli jste dostatečně šikovní, tak si ty nejlepší plavky na léto 2020 sami ušijte nebo uháčkujte. Kromě jiného jsou totiž letos velmi in plavky s texturou. Tedy žádné hladké a klasické, ale takové, na kterých jde na první pohled jasně vidět, z jakého materiálu jsou. Sáhněte tedy po žebrovaných, žabičkovaných, háčkovaných, střapatých, krajkovaných, lemovaných… je opravdu z čeho vybírat! Texturované plavky jsou jedním z nejkrásnějších letošních trendů!

Plavky s texturou pro vás má i naše Triola.cz sleva!