Vzdělávání se, nejen to základní, středoškolské a pak případně vysokoškolské, je hlavním předpokladem pro začlenění se do pracovního trhu. Pak je ale dobré a mnohdy nutné se čas od času dovzdělávat. Doba jde kupředu, zdokonalují se IT programy, technika, zdravotnictví, bankovnictví… ve všech odvětvích je potřeba čas od času podstoupit krátké školení nebo i delší návštěvu kurzu. Hledáte-li pro své zaměstnance dodavatele IT školení, můžete jej mít rychle a jednoduše.

Firma s mnohaletou tradicí školení

Ke špičkám mezi dodavateli IT školení patří bezesporu Anywhere.cz z Prahy. Na našem trhu se pohybuje již úctyhodných 21 let, což svědčí o tom, že firmám i jednotlivcům nabízí kvalitní vzdělávání se a vyhledávají ji opakovaně. Spolupracuje s více než 50 lektory, nabízí přes 120 různých kurzů a „jejími rukami“ prošlo více než 5000 studentů.

Anywhere se pyšní vysoce kvalifikovaným týmem IT specialistů. Nabízí ověřená řešení od společností Oracle, Microsoft i SAP. Návrh řešení vychází z principů TOGAF a realizace probíhá v souladu s agilní metodikou SCRUM.

Jde vám o marketing?

Využít můžete i tvorbu webových stránek, mobilních aplikací či správu sociálních sítí. Jestliže chcete něco víc, ANYWHERE se postará o dlouhodobou správu i marketingovou podporu. Vaše sociální sítě Facebook či Instagram budou působit profesionálně a pro zákazníky lákavě. Vy se budete věnovat jen podnikání.

Kupte si služby levněji

Určitě jste slyšeli o slevových kódech, které nabízí některé firmy, a vy je můžete uplatnit při nákupu jejího zboží nebo služeb. I ANYWHERE nabízí takový kupon, a vy díky němu za její kvalitní služby ušetříte. Stačí kliknout ZDE.

Vzdělávejte se, zlepšete vědomosti svých zaměstnanců, nebo využijte jiné pomoci ANYWHERE. Budete určitě spokojeni.