Chcete být trendy a cítit se během podzimu jako celebrita či diva? Vsaďte na vhodný šperk či doplněk! Trendy udávají módní návrháři, takže jsme se podívali na módní přehlídky a události posledních měsíců. A z nich jsme pro vás vybrali těchto 8 tipů na podzimní módní trháky.

1. Čistota a průzračnost

Mnoho šperků, které byly k vidění na rozličných módních přehlídkách udávajících trendy pro podzim 2019, bylo vyrobeno z průhledných materiálů. A nejen šperky, k vidění byly také průzračně čisté kabelky! Oblíbené jsou zejména materiály jako čisté sklo, akrylátové sklo, nebo mléčné sklo. A šperky z nich vypadají opravdu nádherně a zároveň originálně.

2. Vsaďte na vlastní kreativitu

Také jste si jako dítě zkoušeli vyrobit vlastní šperky? Náramky z céček, pletené náramky přátelství, různé drobnosti vám sloužily jako náušnice či přívěsky? Pokud se vám podaří tyto dětské poklady najít, budete za hvězdu! Vlastnoručně vyráběné šperky a doplňky se totiž zase vrací do módy! Na míře talentu nezáleží, probuďte v sobě kreativitu a vytvořte si vlastní sadu krásných šperků!

Hledáte inspiraci? Podívejte se na Šperky.cz. Nádherné klenoty zde můžete zakoupit za výhodné ceny, pokud při nákupu využijete také svou Šperky.cz slevu!

3. Inspirujte se africkou savanou

Obrovské náhrdelníky s barevnými a velkými kameny v několika řadách byly velkým hitem roku 2010. Kdo ve světě módy a showbussinessu něco znamenal, ten se bez něj neobešel. Mnoho módních trendů má tendence se vracet a právě letošek je rokem návratu těchto Afrikou inspirovaných náhrdelníků. Zahalte svůj krk do pestrých barev a zářivých drahokamů!

4. Na velikosti záleží

Tedy alespoň u šperků! Už trend náhrdelníků inspirovaných africkou přírodou nám napověděl, že velké a výrazné šperky jsou letos obzvláště in. Týká se to samozřejmě také náramků a náušnic (i kabelek!). Se šperky a doplňky nadměrných velikostí vzbudíte pozornost kamkoliv přijdete. Jejich výhodou navíc je, že se ve všech těch vrstvách oblečení, které na sebe na podzim házíme, neztratí!

5. Náramky nepatří pouze na ruku

Zamilovali jste se do řetízků na kotník a nemohli je přes léto sundat? Nemusíte ani na podzim! Chladné počasí sice velí kotníky zahalovat, ale to tenhle módní trend rozhodně nezastaví. Krásné kotníkové řetízky totiž vypadají skvěle i přes punčocháče, případně pár rozkošných nebo dokonce vtipných ponožek.

6. Perly, perly, perličky

Perly jsou hitem snad každé sezóny. Ne nadarmo se o nich říká, že jsou prostě nesmrtelné. Letos dávají módní návrháři přednost perlám inspirovaným barokem. Kulaté tvary střídají elipsy a trendy jsou lesklé perly zářící široko daleko. Pořiďte si perlový náhrdelník či perlové náušnice a všichni kolem vám budou závidět!

7. Zářivě křišťálová krása

Hitem loňských módních přehlídek byly bezesporu křišťálové šperky. Křišťál je okouzlující, elegantní a dodá každému nositeli noblesu a lesk. Není proto vůbec divu, že tento trend přetrval a šperky z křišťálu jsou in i na podzim 2019. Jasnou inspirací jsou letos křišťálové lustry!

Sperky-eshop.cz vám nabízí celou řadu nádherných a luxusních šperků. Sperky-eshop.cz sleva vám zase nabízí možnost výhodného nákupu, který se rozhodně vyplatí!

8. Probuďte v sobě rebela

Mnoho designérů vybídlo módní nadšence, aby na letošní podzim ukázali svou rebelskou stránku. Doplňte své oblečení špendlíky, spínacími sponkami či řetězy. Dejte přednost šperkům ze stříbra či ocele, které nádherně vyniknou zejména na sametově černé. Šperky a doplňky inspirované punk rockem prostě válí!


Jaké módní trendy pro podzim/zimu 2019 udává Gucci? Podívejte se!