Určitě jste někdy viděli obraz, který sestával v podstatě „jen“ z netradičního a ojedinělého typu písma, stylu, v jakém byl pojat, krásné dekorování barvou výplně písma nebo okolím posypaným třpytkami. Mohl být jen „surový“, bez rámu, nebo naopak zapasován v dokonalém rámu, který celý obraz ještě zdokonalil. I vy si můžete takový obraz nikoli koupit, ale sami vyrobit. Stačí naučit se „lettering“.

Vyrobte jmenovky, přání, nápisy na oblečení…

Lettering v sobě snoubí více krásy najednou. Jde o zajímavé pojetí písma, a to nejen co se týče velikosti, obloučků, náklonů, rozšíření v místech písmen, ke byste jej nečekali a podobně, ale i barvách, dotvoření nápisu obrázky, stínováním, barevným papírem, fotografií…

Tohle vše se můžete naučit v online škole letteringu a kaligrafie, kterou najdete na webových stránkách letterart.cz. Už v okamžiku, kdy si prohlédnete několik obrázků pro inspiraci, které jsou zde k mání, určitě budete nadšeni, jak dokonale mohou slova, nápisy, sdělení… vypadat.

Online kurzy jsou velmi oblíbené dostupností, cenou i pro skvělé vedení zkušenými letterery.

Stejně tak si můžete předplatit třeba LetterLove, což je pravidelná týdenní inspirace v podobě sketchů, kompozic, pracovních listů, motivace i cenných pomůcek pro lettering.

Pestrost kurzů

LetterArt nabízí 10 letteringových a okolo-letteringových online kurzů. Ať už chcete kreslit na papír, použít iPad nebo akvarel, vše najdete v nabídce kurzů.

Co se týče jejich ceny, můžete si ji snížit díky zajímavému slevovému kódu. Díky němu můžete dostat zpět 10 % z ceny nákupu + 300 Kč BONUS a 100 Kč bonus při registraci. Slevový kód je vám k dispozici zde.

Pojďte se podívat na LetterArt.cz a zaplaťte si online kurz. Získáte možnost, jak vyrobit spoustu dárků a krásných dekorací.