Také jste už zjistili, že se dá přes internet nakupovat mnohem levněji, když použijete slevové kódy daného e-shopu? Pozor jen na jejich platnost, která bývá často časově omezená. Je vícero slevových portálů, kde se můžete po slevách vašich oblíbených prodejců poohlížet. Jedním takovým je slevonakup.cz.

Zdravé a chutné ořechy

Ořechy a semínka patří k velmi zdravým potravinám. Ideální je, když je jíme neupravené, tedy nepražené a nesolené či jinak ochucené. Ale co si budeme povídat… Mnozí z nás je mají rádi v kde jakých „kabátcích“. A právě oříšky, ale i semínka, sušené ovoce, směsi, čokoládu, dražé, cukrovinky, zdravou výživu, čaje, kávu a další najdete na webu ochutnejorech.cz. A právě u nich můžete díky slevonakup.cz a slevovému kódu nakoupit se skvělou slevou. Získáte 2 % zpět z ceny nákupu, k tomu 300 Kč bonus a 100 Kč bonus při registraci. Daný slevový kód najdete ZDE.

Kvalitní zboží za bezkonkurenční ceny

V e-shopu ochutnejorech.cz, který na našem trhu působí již 22 let, najdete největší nabídku suchých plodů v ČR. Objednané zboží dodává rychle, k objednávkám rozdává dárky, při nákupu nad 1 500 Kč získáte dopravu zdarma, s Balíkovnou dokonce už za objednávky nad 500 Kč.

Kromě zmiňovaného slevového kódu můžete využít i další zajímavé nabídky. Aktuálně je v e-shopu velká akce na kešu WW320 natural PREMIUM. V akci jsou i vynikající produkty pro školáky. Anebo máte rádi pistácie? K 3 kg balení dostanete 500 g zdarma. Sledovat můžete akční zboží a to, co rádi mlsáte, nakupíte s úsporou.

Myšleno je i na registrované zákazníky, jim je určen věrnostní program. Firmy zase ocení velkoobchodní nabídku.

Využijte slevového kódu ze stránek slevonakup.cz a nakupte si suché plody k mlsání, pečení i vaření. Určitě se sem budete rádi vracet.