ČR je e-shopovou velmocí a v posledních letech jich, vlivem covidu, ještě přibylo. Sníte také o tom provozovat e-shop? Pro spoustu lidí se jedná o příjemný přivýdělek. Něco, čemu se mohou věnovat ve svém volném čase, a s čím vlastně nemají až tolik starostí. Na vašich bedrech totiž může ležet třeba jen správa e-shopu a marketing. Fyzické odesílání zboží může řešit někdo jiný.

Máte dvě možnosti – dropshipping a outsourcing skladu. Dropshipping znamená, že vlastně jen propagujete cizí zboží. Pokud si někdo objedná zboží od vás, objednávka putuje k původnímu prodejci a ten se postará o jeho odeslání, řeší i reklamace a vše s tím spojené. Za zboží vůbec nezodpovídáte, neovlivníte jeho množství na skladě. Outsourcing skladu nebo fulfillment je v tomto příznivější.

Nechte starost o skladové zásoby na jiných

Jak funguje outsourcing skladu? Se systémem isklad naprosto jednoduše. Jako rozšíření stávajícího internetového obchodu se použije online software EGON, který spravuje objednávky. Přes EGON jsou přijímány objednávky z e-shopu a následně jsou kompletovány. Do balíku je možné přidat fakturu, dodací list, reklamní materiál, návod k použití apod. Na zásilku může být přidáno třeba vaše logo. Zákazník fakticky nezjistí, že nemáte vlastní sklad, ale používáte outsourcované řešení.

Spusťte e-shop třeba i z druhého konce planety

Mít outsourcovaný sklad dává řadu možností. Najednou nepotřebujete zaměstnance, již by se starali o příjem a balení zboží. Nemusíte shánět a platit pronájem skladových prostor. Je jedno, kde se nacházíte. Svůj e-shop můžete provozovat třeba z druhého konce planety, nejste vázáni na jedno konkrétní místo.

Pokud o něčem takovém sníte, systém isklad stojí za zvážení. Nabízí na výběr řadu možností dopravy, aktuálně se stará o skladové zásoby 144 e-shopů a kompletuje 15 000 objednávek denně. Navíc jde o skvělé řešení i pro menší e-shopy, pro ty je totiž připraven mini balíček Start-up eshop pro 0-100 objednávek. Na závěr ještě zdůrazníme, že outsourcing skladu dokáže doopravdy ušetřit náklady. Čím menší e-shop, tím větší úspora, protože zejména pro malé projekty se zpočátku vůbec nevyplácí pronajímat si sklad.